Archa Noe

Jsme zprostředkovatelská agentura, která se zabývá pronájmem motorových jachet, plachetnic a katamaránů jak ve Středomoří, tak i v jiných jachtařských destinacích mimo Evropu. Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými firmami,  se kterými nikdy nenastal jakýkoliv problém.  Vzhledem k tomu, že jednotlivé lokality známe za svých předchozích plaveb, můžeme našim zákazníkům doporučit zajímavá místa, která by měli nebo mohli navštívit a naopak je upozorníme na takové lokality, kterým by se měli raději vyhnout.

Pro naše zákazníky máme také připravený zajímavý věrnostní program.

Ostatní jezdí jen k moři, Vy pojeďte na moře!

Jak vše probíhá

Od dovolené na jachtě Vás dělí jen tři snadné kroky:

  1. výběr lodě a její objednání přes uvedené kontakty
  2. do 1 týdne po objednání uhrazení zálohy ve výši 25 - 50% ceny charteru bankovním převodem nebo v hotovosti (EUR nebo CZK)
  3. do 5 týdnů před vyplutím zaplacení doplatku ve výši 50 - 75% ceny charteru

Po uhrazení poplatku obdržíte voucher (poukaz), kterým se následně prokážete v loděnici u majitele charterové firmy. Dále vám bude předán itinerář cesty a dalších informace, které potřebujete ke klidnému prožití dovolené nebo prázdnin.

DOPORUČUJEME ZAJISTIT SI PRONÁJEM LODI V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU. TEDY V DOBĚ, KDY JE JEŠTĚ VELKÝ VÝBĚR.

S ohledem na velkou obsazenost lodí, především v prázdninových měsících, vám doporučujeme vybrat si 2 - 3 různé termíny pro vybranou loď nebo 2 - 3 lodě ve vámi vybraném období a regionu.

Přiznejte sami sobě, že jste již v útlém dětství chtěli být alespoň jednou kapitánem nebo kapitánkou na nějakém „parníku“, motorové jachtě nebo plachetnici, při nejhorším se zúčastnit alespoň jako posádka na plachetnici, což Vám umožňuje právě nabídka spoluplavby s lodí (replikou staré lodě)

 

Tento sen nemusí přetrvávat pouze ve vašich myslích,  ale může se poměrně jednoduše proměnit ve skutečnost a proto jsme tady, abychom vás dovedli k realizaci tomuto vašeho snu.Objevte krásu dovolené na lodi, navštivte naše další projekty

Dovolená v Holandsku

Užijte si dovolenou na lodi a poznejte krásy Holandska nevšedně www.archa-noe.cz

Pronájem jachet

Jachty ve Středomoří i v Karibiku, velký výběr destinací i druhů lodí www.archa-yachting.cz

Kapitánské kurzy

Přípravné kurzy k získání průkazu vůdce malého plavidla, není na tom nic těžkého. www.kurzyvmp.cz


tvorba www stránek emocio